Lenovo 65W Standard AC Adapter (USB Type-C)- UK/HK/SGP/SRI - 4X20M26276
Brand:
(No reviews yet) Write a Review
Part Number #
4X20M26276
UPC:
Availability:
In Stock
Inc. VAT
Ex. VAT
Get Bulk Pricing
Don't like the price? Make an offer!
Description
The Lenovo 65W Standard AC Adapter (USB Type-C) offers fast and efficient charging at home, in the office, or on the go. This 65W charger is compatible with ThinkPad USB-C enabled laptops and tablets. It features Smart Voltage: technology which automatically detects and delivers 5V/2A, 9V/2A, 15V/3A or 20V/2.25A.